Včely

Nechte včelky léčit

Včelí glamping probíhá od dubna do konce října. Pro maximální účinek včelí terapie a odpočinku doporučujeme pobyt nejméně na dva dny.

Vyzkoušejte blahodárné působení včel a včelích produktů.

Jedná se o léčebnou metodu „apiterapie“. Latinsky se včela řekne „Apis“. Při pobytu se budete pohybovat ve včelím biopoli, kde je vzduch provoněný vůní medu, propolisu a pylu. Pohyb ve včelím biopoli příznivě působí na celou tělesnou soustavu člověka. Při pobytu u včel se budete cítit jako, když „vás polijí živou vodou“.  Pozitivní včelí energii budete vnímat všemi smysly.

Jaké má pozitivní účinky pobyt ve včelíně?

Pobyt ve včelíně pozitivně působí např. na nemoci dýchacích cest, astma, nespavost, nemoci kloubů, artritidu a dokonce i na srdeční choroby. Pokud trpíte syndromem stálé únavy, onemocněním močových cest nebo jen potřebujete načerpat novou energii nebo se zbavit stresu a depresí, je pro Vás Císařský medový glamping to pravé.

Při pobytu užívejte včelí produkty.

Mimo vlastní pobyt můžete užívat včelí produkty a to jak Císařský med, který je vždy k ubytování připraven, tak ovčelenou vodu. Takové vodě je připisována řada skvělých vlastností, které dokážou příznivě ovlivnit zdraví člověka. Pitím zhruba 1 litru vody denně můžete snížit hladinu cukru v krvi, což je prospěšné hlavně pro diabetiky.

Rezervovat pobyt

Pro koho je ubytování určeno?

Neexistují žádné kontraindikace při pobytu ve včelíně.

Pobyt pouze nedoporučujeme pro osoby s alergickou reakcí na včelí bodnutí. Včely a ubytovací prostor jsou sice od sebe důsledně odděleny, ale i tak může dojít k náhodnému kontaktu. Naše včelky jsou sice hodné a mírné, ale přesto nedoporučujeme pohybovat se před česny “vchody“ do úlů. Orientace včelínu využívá přirozený pohyb včel, kdy včelky vylétají z úlu na východní stranu. Proto jsou úly směřovány na východ a vstup do včelína je na západ, tím je zajištěno nerušené soužití včel a návštěvníků.

Více o včelíně