Včely

Nechte včelky léčit

Včelí glamping probíhá od dubna do konce října. Pro maximální účinek včelí terapie a odpočinku doporučujeme pobyt nejméně na dva dny.

Vyzkoušejte blahodárné působení včel a včelích produktů.

Jedná se o léčebnou metodu „apiterapie“. Latinsky se včela řekne „Apis“. Při pobytu se budete pohybovat ve včelím biopoli, kde je vzduch provoněný vůní medu, propolisu a pylu. Pohyb ve včelím biopoli příznivě působí na celou tělesnou soustavu člověka. Při pobytu u včel se budete cítit jako, když „vás polijí živou vodou“.  Pozitivní včelí energii budete vnímat všemi smysly. Včelí terapii lze doplnit pobytem v panoramatické finské sauně, která je s neomezeným přístupem pouze pro Vás.

Jaké má pozitivní účinky pobyt ve včelíně?

Pobyt ve včelíně pozitivně působí např. na nemoci dýchacích cest, astma, nespavost, nemoci kloubů, artritidu a dokonce i na srdeční choroby. Pokud trpíte syndromem stálé únavy, onemocněním močových cest nebo jen potřebujete načerpat novou energii nebo se zbavit stresu a depresí, je pro Vás Císařský medový glamping to pravé.

Při pobytu užívejte včelí produkty.

Mimo vlastní pobyt můžete užívat včelí produkty a to jak Císařský med, který je vždy k ubytování připraven, tak ovčelenou vodu. Takové vodě je připisována řada skvělých vlastností, které dokážou příznivě ovlivnit zdraví člověka. Pitím zhruba 1 litru vody denně můžete snížit hladinu cukru v krvi, což je prospěšné hlavně pro diabetiky.

Rezervovat pobyt

Pro koho je ubytování určeno?

Neexistují žádné kontraindikace při pobytu ve včelíně.

Pobyt pouze nedoporučujeme pro osoby s alergickou reakcí na včelí bodnutí. Včely a ubytovací prostor jsou sice od sebe důsledně odděleny, ale i tak může dojít k náhodnému kontaktu. Naše včelky jsou sice hodné a mírné, ale přesto nedoporučujeme pohybovat se před česny “vchody“ do úlů. Orientace včelínu využívá přirozený pohyb včel, kdy včelky vylétají z úlu na východní stranu. Proto jsou úly směřovány na východ a vstup do včelína je na západ, tím je zajištěno nerušené soužití včel a návštěvníků.

Více o včelíně